Ідеальне резюме прибиральниці: крок за кроком (шаблон + приклади)

Резюме є вашим найважливішим інструментом у пошуку роботи. Навіть для такої позиції, як прибиральниця, важливо представити себе професійно та ефективно, щоб у роботодавців виникло бажання запросити вас на співбесіду. Грамотно написане резюме має одночасно відображати ваші професійні навички та досвід, акцентувати на вашій відповідальності, уважності до деталей та готовності працювати. У цій статті ми розглянемо основні елементи, які допоможуть вам створити виграшне резюме прибиральниці та розберемо на прикладах, як варто і не варто писати.

Створіть своє резюме

Приклад резюме прибиральниці

Щоб створити максимально переконливе резюме прибиральниці та зацікавити потенційних роботодавців, ви маєте серйозно поставитися до процесу написання. Зокрема, варто враховувати такі загальні поради:

 • Чіткість і лаконічність. Резюме має бути коротким, не більше однієї сторінки. Використовуйте просту і зрозумілу мову;
 • Виділення основного. Відокремлюйте розділи заголовками, використовуйте списки для легшого сприйняття інформації;
 • Професійний структурований вигляд. На початку резюме вкажіть своє повне ім'я, номер телефону, електронну пошту та адресу проживання.
 • Переконайтеся, що ваша електронна адреса вказана коректно;
 • Чітка ціль. Коротко опишіть свою мету – яку роботу ви шукаєте і які ваші основні переваги;
 • Досвід роботи в хронологічному порядку. Описуйте свій досвід роботи у зворотному хронологічному порядку (починаючи з останнього місця роботи);
 • Більше важливих деталей. Обов’язково включайте до резюме назву посади, назву компанії, період роботи та основні обов'язки й досягнення;
 • Освіта. Вкажіть вашу освіту, навіть якщо вона не пов'язана безпосередньо з роботою прибиральниці. Це демонструє вашу загальну освіченість;
 • Навички. Обов’язково перерахуйте навички, які є важливими для роботи прибиральниці, наприклад, знання методів прибирання, вміння працювати з різними засобами для прибирання та приладами для прибирання;
 • Особисті якості: Не забудьте про м'які навички, такі як відповідальність, уважність до деталей і вміння працювати в команді.
 • Сертифікати та курси. Включіть будь-які сертифікати або курси, які можуть бути корисними (наприклад, курси з гігієни або першої допомоги), це підвищить ваші шанси на те, що роботодавця зацікавить саме ваше резюме.
 • Рекомендації. Якщо у вас є рекомендації від попередніх роботодавців, зазначте це в резюме. Це продемонструє вашу відповідальність та професійність.


резюме прибиральниці

Завантажити цей зразок резюме прибиральниці в .pdf

Як написати особистий профіль для резюме прибиральниці

Щоб написати особистий профіль для резюме прибиральниці, слід включити в нього ваш професійний досвід, ключові навички, особисті якості та мету. Профіль повинен бути коротким і інформативним, підкреслюючи ваші основні сильні сторони й те, як ви можете бути корисними для роботодавця. Наприклад, варто зазначити кількість років досвіду, вміння працювати з різними засобами для прибирання, відповідальність, уважність до деталей та бажання забезпечувати чистоту і порядок.

Створіть своє резюме

Приклад особистого профілю для CV прибиральниці

У багатьох пошукачів вакансій бувають труднощі з написанням саме особистого профілю. Тож розглянемо резюме прибиральниці зразок, хороший та поганий приклади та пояснимо, чому вони є вдалим та невдалим варіантом відповідно. Почнемо з хорошого прикладу:

Відповідальна та уважна до деталей прибиральниця з понад 5-річним досвідом роботи в комерційних та житлових приміщеннях. Маю широкий спектр навичок з прибирання та дезінфекції, здатна ефективно організовувати робочий час для досягнення максимального результату. Прагну застосувати свої навички та забезпечити чистоту й порядок у вашій компанії, гарантуючи високий рівень гігієни та комфорт для співробітників і відвідувачів.

Чому цей приклад є хорошим? Здобувачка конкретно вказує на 5-річний досвід роботи, що одразу створює позитивне враження. Навички з прибирання та дезінфекції чітко підкреслені, що є важливим для роботодавця. Також в особистому профілі йдеться про відповідальність та уважність до деталей, що є ключовими рисами для прибиральниці.

А тепер перейдемо до невдалого прикладу. Писати так точно не варто:

Маю досвід роботи прибиральницею. Вмію прибирати і користуватися засобами для чищення. Хочу працювати у вашій компанії.

Приклад є невдалим з багатьох причин. Він занадто загальний, не вказує на конкретний досвід (скільки років, де саме). Не підкреслено жодних специфічних навичок, що знижує цінність кандидата в очах роботодавця. Мета сформульована нечітко і не показує, як кандидатка може бути корисною для компанії.

Як вказати навички в резюме прибиральниці

Коли ви вказуєте навички в резюме прибиральниці, важливо підібрати ті, які найкраще відповідають вимогам конкретної вакансії та відображають ваші професійні здібності. Ось деякі загальні поради, як правильно вказати навички у резюме для прибиральниці:

 • Розмістіть список навичок у верхній частині вашого резюме, щоб вони були одразу помітними для роботодавця;
 • Зазначте знання методів прибирання (включаючи волого та сухе прибирання), досвід роботи з різними видами обладнання для прибирання та знання основних очисних засобів;
 • Поміж технічними навичками включіть й інші навички, які є важливими для успішної роботи прибиральниці, такі як відповідальність, уважність до деталей, ефективне управління часом та здатність працювати в команді;
 • Приділіть увагу навичкам, які найбільше підходять саме для цієї роботи;
 • Додайте приклади або досягнення, які підтверджують вашу експертність та досвідченість в роботі прибиральниці.
 • Не забувайте оновлювати список навичок відповідно до ринкових тенденцій і вимог роботодавця.

Приклад навичок в резюме прибиральниці

Коли ви писатимете про навички, обов’язково адаптуйте їх під вимоги певної вакансії. Будьте максимально конкретними та намагайтеся зазначати ті, що є корисними. Перейдемо до хорошого прикладу:

 • Досвід роботи з різними видами обладнання та знання професійних очищувальних засобів;
 • Уважне виконання всіх завдання та надання уваги найдрібнішим деталям для досягнення високого стандарту чистоти;
 • Здатність пристосовуватися до різних умов роботи та ефективно працювати як в команді, так і самостійно.

Приклад можна вважати хорошим тому, що ці навички конкретні, відповідають вимогам роботи та показують, що кандидат володіє необхідним досвідом та здатностями для виконання робочих обов'язків прибиральниці.

Перейдемо до поганого прикладу:

Досвід роботи прибиральницею, вмію прибирати та користуватися засобами для чищення та прибирання.

Навички, описані кандидаткою на вакансію, занадто загальні та не вказують на конкретні знання або навички, які можуть бути корисними для роботи прибиральниці. Вони не додають значущої інформації для роботодавця та не підкреслюють професійні здібності здобувачки. Тож ще раз наголошуємо, що важливо включати в резюме конкретні та релевантні навички, які підтверджують вашу експертизу і підвищують вашу привабливість для роботодавця.

Як вказати досвід роботи в резюме прибиральниці

Досвід роботи можна вважати важливим аспектом резюме прибиральниці, який дозволяє роботодавцям оцінити ваші професійні навички та здатність виконувати поставлені завдання. При написанні цього розділу важливо схарактеризувати свої попередні посади, основні обов'язки та досягнення, які підтверджують вашу кваліфікацію і відповідність вимогам вакансії. Декілька порад, які можуть допомогти під час написання:

 • Перелічіть свої попередні місця роботи у зворотному хронологічному порядку, починаючи з найновішого. Це допоможе роботодавцю швидко побачити ваш останній досвід;
 • Вкажіть точні назви ваших посад, назви компаній, місця розташування (місто) і періоди роботи (місяць і рік початку та закінчення роботи);
 • Опишіть основні обов'язки, які ви виконували. Використовуйте маркери або короткі абзаци для цього. Намагайтеся бути конкретними і описувати завдання, які найбільше відповідають вимогам вакансії, на яку ви подаєте резюме;
 • Виділіть свої досягнення і результати. Наприклад, "забезпечила високий рівень чистоти в офісних приміщеннях", "отримувала позитивні відгуки від клієнтів", "оптимізувала процес прибирання";
 • Підкресліть специфічні навички і методи, які ви використовували на кожному місці роботи. Наприклад, "володіння техніками вологого і сухого прибирання", "робота з професійними засобами для чищення", "використання спеціалізованого обладнання для прибирання".
 • Зверніть увагу на вимоги вакансії і адаптуйте опис своїх обов'язків та навичок відповідно до них. Підкресліть ті аспекти вашого досвіду, які найбільше відповідають запитам роботодавця.

Приклад досвіду роботи в резюме прибиральниці

Вже традиційно у цій статті звернемося до хорошого та поганого варіанту описання досвіду роботи. Почнемо з хорошого:

Прибиральниця

XYZ Facility Management, Дніпро

Січень 2018 - Травень 2020

 • Виконувала прибирання житлових будинків та комерційних об'єктів, включаючи миття вікон, чищення килимів та меблів;
 • Впровадила нові методи дезінфекції, що покращило гігієнічний стан приміщень;
 • Працювала у команді з іншими прибиральниками для забезпечення комплексного прибирання великих об'єктів;
 • Відповідала за зберігання та облік засобів для прибирання.

Цей приклад можна вважати хорошим з кількох причин. По-перше, здобувачка зробила чіткий та конкретний опис обов'язків і досягнень. Це допомагає роботодавцю зрозуміти, які конкретні завдання ви виконували та яких результатів досягли. По-друге – чітко вказані періоди роботи і назви компаній, що робить резюме більш професійним і зрозумілим. По-третє – навички та досягнення виділені окремо, що підкреслює сильні сторони та професійні успіхи кандидатки на вакансію.

Поганий приклад виглядає таким чином:

Facility Management

2018 - 2020

 • Прибирала будинки і офіси.
 • Використовувала різні методи дезінфекції.
 • Працювала з іншими прибиральниками.

Цей приклад відверто невдалий з багатьох причин. Тут подаються занадто загальні описи обов'язків. Наприклад, "Прибирала офіси" не дає роботодавцю чіткого уявлення про ваші навички та конкретні завдання. Також дається взнаки Відсутність конкретних прикладів або результатів. Наприклад, "Отримувала відгуки від клієнтів" не вказує, чи були ці відгуки позитивними, чи це вплинуло на вашу роботу. Немає вказівок на специфічні навички або методи, які ви використовували, що робить резюме менш привабливим для роботодавця.

Як вказати освіту в резюме прибиральниці

Опис освіти в резюме прибиральниці може бути менш важливим, ніж опис досвіду роботи та навичок, але все ж є суттєвою частиною резюме, яка додає повноту вашому професійному профілю. Ось кілька загальних порад, як правильно вказати освіту:

 • Вкажіть повну назву навчального закладу, який ви закінчили, та отриману спеціальність або диплом. Наприклад, "Середня загальноосвітня школа №12, Атестат про загальну середню освіту";
 • Зазначте роки початку і закінчення навчання. Наприклад, "Вересень 2008 – Травень 2012";
 • Якщо ви пройшли будь-які додаткові курси або отримали сертифікати, пов'язані з вашою професією, обов'язково вкажіть їх. Наприклад, "Курс професійного прибирання, Сертифікат, 2020";
 • Підкреслюйте освіту, яка може бути релевантною до посади прибиральниці. Наприклад, курси з дезінфекції, управління хімічними засобами або техніки безпеки;
 • Освітній розділ повинен бути чітко структурованим та легко читабельним. Використовуйте однаковий формат для всіх записів.

Приклад освіти в резюме прибиральниці

Ви можете вказати освіту в резюме таким чином:

Середня загальноосвітня школа №12, Дніпро

 • Вересень 2008 – Травень 2012
 • Атестат про загальну середню освіту

Курс професійного прибирання, Дніпро

 • Сертифікат, 2020
 • Навчальний центр "Чистота і порядок"

Поширені питання

1.Що обов'язково має бути включено в резюме прибиральниці?

У резюме прибиральниці обов'язково повинна бути включена контактна інформація, яка містить ваше ім'я, телефон, електронну пошту та місце проживання (місто). Також важливим є особистий профіль, що коротко описує ваші професійні якості, досвід та мету. Основна частина резюме повинна містити детальний опис вашого досвіду роботи, включаючи попередні місця роботи з переліком обов'язків та досягнень. Обов’язково виділіть ключові професійні навички, які відповідають вимогам вакансії. Освіта, включаючи отримані дипломи, сертифікати та додаткові курси, також повинна бути зазначена.

2.Як важливо описувати досвід роботи?

Опис досвіду роботи має вирішальне значення, оскільки саме цей розділ дає роботодавцю уявлення про ваші професійні навички та здатність виконувати завдання, пов'язані з прибиранням. Детальний опис обов'язків і досягнень допоможе виділити ваші сильні сторони та підтвердити вашу кваліфікацію.

3.Які навички слід підкреслити в резюме прибиральниці?

У резюме прибиральниці слід підкреслити як технічні, так і загальні навички. Серед технічних навичок важливо зазначити володіння методами вологого і сухого прибирання, використання професійних засобів для чищення та обладнання, а також знання технік дезінфекції. Загальні навички, зокрема, уважність до деталей, відповідальність, здатність ефективно організовувати робочий час та вміння працювати як самостійно, так і в команді, також є важливими.

4. Чи потрібно включати освіту в резюме прибиральниці?

Включення освіти в резюме прибиральниці необхідне, навіть якщо це лише загальна середня освіта. Це демонструє ваш освітній рівень. Додаткові курси або сертифікати, пов'язані з прибиранням, варто вказати, оскільки вони можуть підвищити вашу привабливість для роботодавця.

5.Як ефективно використовувати ключові слова в резюме для прибиральниці?

Для ефективного використання ключових слів у резюме необхідно спочатку вивчити вакансію і звернути увагу на слова і фрази, які використовуються в описі роботи. Використовуйте ті ж ключові слова у своєму резюме, наприклад, "прибирання офісних приміщень", "дезінфекція", "підтримка чистоти", "професійні очищувальні засоби". Важливо використовувати ці ключові слова природним чином у вашому описі досвіду роботи і навичок, не перенасичуючи ними текст.

6.Як оформити резюме, щоб воно виділялося?

Щоб оформити резюме так, щоб воно виділялося, використовуйте продуманий професійний дизайн. Структуруйте текст чітко, використовуючи заголовки, маркери і короткі абзаци. Використовуйте читабельні шрифти і достатні відступи між розділами. Робіть резюме лаконічним, уникаючи зайвих деталей, і обов'язково перевірте його на наявність орфографічних та граматичних помилок. Таке оформлення допоможе створити професійний образ і приверне увагу роботодавця, підвищуючи ваші шанси на отримання бажаної посади.

Створіть своє резюме

Схожі статті

Понад 112.872 користувачів вже зробили своє резюме

За допомогою CV maker Ви можете швидко і легко створити помітне та професійне резюме за 15 хвилин.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу