Умови та положення

Умови та положення

Ці умови («Умови») є публічною офертою та поширюються на використання онлайн-сервісів («Сервіси») CVmaker BV, компанії яка зареєстрована та діє за законодавством Нідерландів («наші», «ми», «нас»), що надаються через веб-сайт https://www.cvmaker.com.ua/ («Веб-сайт»). Вважається, що особа, яка користується нашими Сервісами («Ви», «Ваш») або вчинила дії зазначені в цих Умовах, включаючи, але не обмежуючись: відправка реєстраційних форм, здійснення оплати Сервісів, перехід по відповідним гіперпосиланням, а також надання інформації, прийняла в повному обсязі ці Умови. Якщо після отримання сповіщення про зміну Умов, Ви продовжуєте користуватися Сервісами, Ви погоджуєтесь у повному обсязі з усіма змінами внесеними до Умов.

У разі Вашої незгоди з будь-якою із умов цих Умов, Ви зобов'язані відмовитися від подальшого використання Сервісів.

Пункт 1.  Загальні положення
1.1. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами, перш ніж почати користуватися нашими Сервісами.

1.2. Ви несете відповідальність за перевірку сумісності Вашого браузера та пристрою з нашими Сервісами. Ви не зможете користуватися нашими Сервісами за допомогою несумісного браузера або пристрою.

Пункт 2.  Ваш обліковий запис
2.1. Під час першого використання наших Сервісів автоматично створюється обліковий запис з використанням наданих Вами даних («Обліковий запис»). Ви можете отримати доступ до Сервісів, тільки увійшовши у свій Обліковий запис.

2.2. Ви погоджуєтеся з тим, що будете нести виключну відповідальність за всі дії, що здійснюються у Вашому Обліковому записі, та зберігати безпеку і секретність Вашого паролю.

2.3. Ви не повинні надавати доступ до Вашого Облікового запису третім сторонам і повинні негайно повідомити нас про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання Вашого Облікового запису, про яке Вам стало відомо.

2.4. Ви підтверджуєте, що будь-яка інформація, що надається у Вашому Обліковому записі, є точною і повною (у тому числі платіжні реквізити).

Пункт 3.  Сервіси
3.1. За умови своєчасної сплати наших зборів, як зазначено в Пункті 8 нижче («Збори»), ми надаємо Вам дозвіл на використання наших Сервісів відповідно до цих Умов.

3.2. У разі несвоєчасної сплати наших Зборів ми все одно можемо надати Вам доступ до Сервісів, стягуючи за них плату. Проте, це не означає, що Ви звільняєтесь від відповідальності за порушення цих Умов шляхом несплати наших Зборів у зазначений термін, а також не обмежує наших прав на стягнення з Вас платежів відповідно до цих Умов.

3.3. Вам буде надано невиключну, непередавану, без права на субліцензування, відкличну ліцензію на використання нашого програмного забезпечення як частини Сервісів («Платформа»).

3.4. Платформа надається Вам за ліцензією, а не продається, і ми залишаємо за собою всі наші права на Платформу, які не надаються Вам явним чином відповідно до цих Умов. Дана ліцензія не дає Вам будь-яких прав та дозволів на наступні дії:

 • Обходити будь-які заходи технологічного захисту у Платформі або Сервісах, або пов’язані з ними;
 • Демонтувати, декомпілювати, розшифровувати, зламувати, емулювати, експлуатувати або виконувати зворотне проектування Платформи або іншого компонента Сервісів, який входить до їх складу або доступний через них, за винятком випадків, коли це прямо дозволено застосовним законодавством про авторське право і лише тією мірою, якою це дозволено;
 • Публікувати, копіювати, брати в оренду, здавати в оренду, продавати, експортувати, імпортувати, поширювати або давати в користування Платформу або Сервіси;
 • Передавати Платформу, будь-які ліцензії на програмне забезпечення та будь-які права на доступ до Сервісів або на їх використання; або
 • Використовувати Сервіси будь-яким несанкціонованим шляхом (у тому числі з порушенням Умов) або будь-яким шляхом, який може перешкодити будь-кому іншому їх використовувати.

3.5. Ми маємо право призупинити, припинити, відкликати або обмежити Ваші права на використання Платформи або Сервісів у будь-який час без штрафних санкцій з метою захисту наших законних ділових інтересів.

3.6. Незважаючи на те, що ми будемо докладати розумних зусиль для забезпечення постійної доступності Сервісів, час від часу в роботі Сервісу можуть відбуватися відключення, простої, перебої або перерви, і Ви погоджуєтеся з тим, що ми не несемо відповідальності за будь-які подібні випадки, незалежно від того, яким чином вони виникли. Однак у випадку використання наших Сервісів за підпискою, якщо Сервіси не доступні з нашої вини протягом більше ніж 1 (одного) дня, на підставі Вашого письмового повідомлення, ми продовжимо Вашу підписку на відповідну кількість днів, протягом яких Сервіс був недоступний.

3.7. Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо в будь-який час проводити або запускати заплановане або позапланове технічне обслуговування наших Сервісів, яке може вплинути на доступність Сервісу. Від Вас також може знадобитися завантажити оновлення для забезпечення надання наших Сервісів.

Пункт 4.  Ваше використання Сервісів
4.1. Якщо в нашому описі Сервісу прямо не вказано інше, ми не перевіряємо, не контролюємо, не редагуємо і не стежимо за Вашим використанням Сервісу або будь-яких документів, створених в результаті Вашого використання Сервісів («Документи»).

4.2. Ви погоджуєтеся з тим, що від нас не залежить якість, точність, достовірність, чесність або цілісність будь-яких Документів, створених в результаті Вашого використання Сервісів.

4.3. Ми не можемо гарантувати, що використання Сервісів поліпшить Ваші шанси, перспективи або здібності щодо отримання роботи або працевлаштування.

Пункт 5.  Зміни в Сервісах
5.1. Без обмежень щодо будь-яких Сервісів, які ми можемо впроваджувати, змінювати або видаляти, наші Сервіси включають в себе:

 • Створення резюме та супровідних листів
 • Складання резюме; та/або
 • Оптимізацію резюме.

5.2. Ми можемо змінити будь-який з наших Сервісів для того, щоб:

 • Відобразити зміни у відповідних законах і нормативних вимогах;
 • Впровадити технічні зміни та вдосконалення, наприклад, додати до наших Сервісів нові функції; та/або
 • Відобразити зміни в нашому бізнесі.

Пункт 6.  Ваш контент
6.1. Під час використання Сервісів Ви можете зберігати, завантажувати і ділитися створеним Вами контентом («Ваш контент»). Для уникнення сумнівів, поняття Ваш контент стосується тільки контенту, який створюєте Ви, а не будь-якого контенту, який є частиною Сервісів, згідно Пункту 9.

6.2. Ми не претендуємо на право власності на Ваш контент. Ваш контент залишається Вашим, і Ви несете за нього відповідальність. Цим Ви повністю звільняєте нас від будь-якої відповідальності щодо Вашого контенту.

6.3. Завантажуючи на Веб-сайт Ваш контент, Ви автоматично і безповоротно:

 • надаєте нам всесвітню, безстрокову, передавану, безкоштовну ліцензію з правом субліцензувати, використовувати, копіювати, змінювати, створювати похідні роботи, поширювати, публічно демонструвати та іншим чином використовувати Ваш контент у будь-яких форматах і на будь-яких каналах поширення, які відомі в даний час або будуть розроблені в майбутньому, без необхідності додаткового сповіщення або отримання згоди з Вашого боку, а також необхідності оплати Вам або будь-якій іншій фізичній або юридичній особі;
 • Ви зобов’язуєтеся повідомити нас про Ваше бажання скористатися Вашими особистими немайновими правами, зокрема правом на зазначення свого імені, як автора або заявляти скарги щодо зміні або переробки Вашого контенту, якщо таке використання завдає шкоди Вашій честі чи репутації, як автора;
 • призначаєте нас Вашим представником, що має всі повноваження для укладення будь-яких документів та/або здійснення будь-яких дій, які ми вважатимемо доцільними для підтвердження ліцензії, згоди і відмови, викладених вище
 • гарантуєте, що Ви є власником Вашого контенту і маєте право приймати ці Умови, і що Ваш контент не порушує прав власності або прав на конфіденційність будь-якої третьої сторони; і
 • підтверджуєте, що на Ваш контент не поширюються будь-які зобов’язання про нерозголошення чи інші зобов’язання, і що ми не несемо відповідальності за будь-яке використання або розкриття такого Вашого контенту.

Пункт 7.  Правила поведінки
7.1. Ваш контент не повинен:

 • бути наклепницьким, дискредитуючим, агресивним, непристойним, порнографічним, расистським, жорстоким, дискримінуючим, загрозливим або образливим;
 • бути принизливим, применшувати гідність або іншим чином зображувати у негативному світлі будь-яку особу, що представлена в ньому;
 • порушувати будь-яку інтелектуальну власність або інші права будь-якої юридичної або фізичної особи, в тому числі порушувати чиї-небудь авторські права або торгові марки, або їх права на публічність;
 • порушувати будь-який закон, постанову, правило або кодекс поведінки; та/або
 • видавати Вас за іншу юридичну або фізичну особу, або представляти в неправдивому світлі Ваш зв’язок з будь-якою іншою юридичною або фізичною особою, або іншим чином маніпулювати заголовками або ідентифікуючими даними з метою приховати походження контенту.

7.2. Ви також не повинні:

 • впроваджувати або використовувати програми, що містять віруси, «черв’яки» та/або «трояни», або будь-який інший комп’ютерний код, файли або програми, призначені для порушення, перевантаження, збою, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного програмного або апаратного забезпечення, або засобів зв’язку;
 • копіювати будь-які інші сторінки або зображення на Веб-сайті, за винятком випадків, коли Ви маєте на це відповідні повноваження; та/або
 • порушувати будь-які правила чи положення, які періодично встановлюються щодо використання Сервісів.

7.3. Ви погоджуєтеся захистити і звільнити нас від відповідальності по відношенню до всіх і будь-яких втрат, збитків, претензій і зобов’язань, які можуть виникнути у нас в результаті або у зв’язку з Вашим порушенням даного Пункту 7.

Пункт 8.  Умови підписки та оплата
8.1. Ви погоджуєтеся сплачувати Збори за наші Сервіси. Конкретна вартість кожного з наших Сервісів вказана на нашому Веб-сайті. Вам буде надано дозвіл на використання лише тих Сервісів, на які Ви підписалися та за які погодилися платити.

8.2. При створенні свого Облікового запису Ви погоджуєтеся надати нам дійсну, актуальну і повну платіжну, контактну інформацію та дані для виставлення рахунків, що необхідні для здійснення оплати Зборів. Ми приймаємо оплату за допомогою дебетової картки, кредитної картки та PayPal.

8.2. Користуючись нашими підписними Сервісами, Ви погоджуєтеся з тим, що:

 • Початковий пробний період підписки становить 7 днів;
 • Після цього Ваша підписка буде автоматично продовжуватися щомісяця доти, доки Ви її не скасуєте (навіть при несплаті наших Зборів); і
 • Ви можете скасувати підписку в будь-який час, відповідно до Умов.

8.3. Відповідно, якщо Збори підлягають оплаті за підпискою:

8.3.1. Ви уповноважуєте нас або нашого платіжного оператора стягувати необхідний платіж за початкову підписку на перші 7 днів одразу після створення Вашого Облікового запису та/або початкового використання наших Сервісів, а також стягувати всі необхідні платежі за оновлення підписки кожного наступного місяця, використовуючи зазначений Вами спосіб оплати, доти, доки Ви не скасуєте свою підписку.

8.3.2. Ви погоджуєтеся з тим, що наші підписні Сервіси передбачають первинну та регулярну оплату, розумієте, що всі підписки оновлюються автоматично до моменту їх скасування, і берете на себе відповідальність за всі збори, що стягуються до скасування підписки.

8.3.3. Після Вашого першого платежу або відновлення Вашого Облікового запису Ви отримаєте електронного листа із зазначенням дати першого щомісячного оновлення і платежу. Наступні щомісячні оновлення і платежі будуть здійснюватися в той же день наступного місяця. У ці дати ми повинні стягувати з Вас платежі за підписку, однак ми не можемо гарантувати, що будемо стягувати платежі саме в ці дати.

8.3.4. Ви розумієте, що в разі скасування підписки вона не буде продовжена на наступний період підписки, і Ви не будете мати права на повернення або пропорційне відшкодування будь-якої частини вартості підписки, яка була сплачена за поточний період підписки. Для отримання додаткової інформації про скасування підписки див. Пункт 12.

8.3.5. Послуги з надання доступу до Сервісу вважаються наданими належним чином і в повному обсязі, незалежно від факту використання Вами наданого доступу до Сервісу.

8.4. У тих випадках, коли наші Збори не підлягають оплаті за підпискою, їх оплата повинна бути здійснена до надання наших Сервісів і повинна стягуватися з використанням наданих Вами платіжних реквізитів.

8.5. У випадках, коли ми не можемо отримати від Вас наші Збори, ми можемо зробити наступні кроки:

 • Ми будемо продовжувати спроби отримати від Вас платіж, використовуючи надані Вами платіжні реквізити; і
 • Ми зв’яжемося з Вами в письмовій формі, щоб повідомити Вас про непогашений платіж, використовуючи надану Вами контактну інформацію.

8.6. Ми залишаємо за собою право стягувати з Вас, і Ви погоджуєтеся відшкодувати нам всі витрати зі стягнення та відсотки за будь-які прострочені платежі.

8.7. Ми також залишаємо за собою право в будь-який час скасувати надання наших Сервісів або заблокувати доступ до них доти, доки не будуть виплачені всі непогашені платежі, і продовжувати стягувати з Вас наші Збори, поки Ви не скасуєте підписку.

8.8. Ми маємо право змінити наші Збори в будь-який час. Ми будемо намагатися повідомити Вас про будь-які зміни наших Зборів за один (1) місяць до того, як вони набудуть чинності. Якщо Ви не згодні зі змінами, будь ласка, скасуйте Вашу підписку. Продовжуючи користуватися нашими Сервісами, Ви автоматично погоджуєтеся зі змінами наших Зборів.

Пункт 9.  Інтелектуальна власність
9.1. Не обмежуючи Ваше право власності на Ваш контент, ми володіємо всіма правами інтелектуальної власності та правами власності щодо:

 • Сервісів, Веб-сайту та Платформи; і
 • будь-якого контенту, який ми завантажуємо, включаючи, але не обмежуючись наступним: шаблони або дизайни документів, доступні під час використання наших Сервісів, а також будь-який інший контент, що розміщується на наших Сервісах, Веб-сайті або Платформі («Матеріал»).

9.2. Ваше право на використання Сервісів, Платформи, Веб-сайту та будь-якого розміщеного Матеріалу або іншого контенту залежить від дотримання Вами цих Умов. Зміна або використання Матеріалу або будь-якого іншого контенту, розміщеного на даному Веб-сайті, в будь-яких цілях, не дозволених цими Умовами, є порушенням наших прав інтелектуальної власності та забороняється.

9.3. Ви можете копіювати, отримувати доступ, завантажувати та відображати Матеріал та весь інший контент, що відображається на даному Веб-сайті, для некомерційного, особистого, розважального використання і лише на одному пристрої. Матеріал і весь інший контент, розміщений на даному Веб-сайті, забороняється копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, відображати, публікувати, передавати, поширювати, ліцензувати або використовувати у будь-який інший спосіб, за винятком випадків, коли ми даємо на це спеціальний дозвіл. Використання будь-якого Матеріалу на будь-якому іншому веб-сайті або в мережевому оточенні комп’ютера заборонено

9.4. Для уникнення сумнівів, Вам забороняється:

 • вносити зміни в будь-які Матеріали, завантажені через Сервіси, крім випадків, коли це явним чином дозволено під час звичайного використання Сервісів; і
 • створювати, виготовляти або сприяти створенню будь-яких дизайнів або шаблонів документів, або інших подібних матеріалів, що схожі з Матеріалами або є їхніми похідними.

9.5. Після припинення дії Вашої підписки Ви втрачаєте право використовувати Матеріали (наприклад, будь-які Документи), що були завантажені Вами під час користування Сервісами.

Пункт 10.  Гарантії
10.1. Ніщо в цих Умовах не зачіпає будь-яких законних прав, які Ви маєте як споживач і які Ви не можете змінити або скасувати в договірному порядку.

10.2. Незважаючи на те, що ми докладаємо розумних зусиль щодо оновлення всієї інформації, що надається Сервісами, ми не даємо жодних запевнень, гарантій чи запорук, явних чи таких, що маються на увазі, що така інформація є точною, повною та актуальною.

10.3. Сервіс (включно з Платформою) надається «як є» і «по мірі доступності», і, зокрема, ми не даємо жодних гарантій чи запевнень в тому, що:

 • Ваше використання Сервісу відповідатиме Вашим вимогам;
 • Сервіс буде завжди доступний;
 • Ваше використання Сервісу буде надійним, безперебійним, своєчасним, безпечним або безпомилковим; і
 • Будь-які дефекти в роботі або функціональності Сервісу будуть негайно виправлені.

10.4. За винятком випадків, прямо обумовлених у цих Умовах, жодні гарантії чи інші умови, що маються на увазі, в тому числі будь-які умови, що відносяться до задовільної якості або придатності для конкретної мети, не поширюються на Сервіс чи його використання Вами.

Пункт 11.  Відповідальність
11.1. У тій мірі, в якій це не суперечить будь-якому законодавчому положенню, до використання Сервісу, Платформи та Веб-сайту застосовуються наступні положення про відповідальність.

11.2. Наша відповідальність щодо використання Вами Сервісів, Платформи, Веб-сайту та/або Матеріалів не повинна перевищувати суму Збору, сплаченого Вами за два місяці, що безпосередньо передували першій події, яка стала підставою для подачі Вами претензії проти нас.

11.3. Ми не несемо відповідальності за будь-які непрямі чи наслідкові збитки або шкоду, понесені Вами, незалежно від того, яким чином вони виникли.

11.4. Ми не несемо відповідальності за будь-яку втрату прибутку, очікуваної економії, ділової можливості, репутації, втрату чи пошкодження даних та/або втрату роботи або можливості працевлаштування, незалежно від того, чи є вони прямими чи непрямими і чи можна їх передбачити.

11.5. Ми не несемо відповідальності за невиконання цих Умов, що виникло в результаті подій, що не залежать від нас. Події, що не залежать від нас, включають в себе, але не обмежуються, наступними: порушення або збій підключення до Інтернету або мережі, збої електрозв’язку, перебої в електропостачанні, побутові несправності, мобілізація, війна, трафік, страйки, зупинка поставок, стихійні лиха, а також будь-які зміни обставин або рішень третіх сторін (наприклад, потенційних роботодавців).

Пункт 12.  Термін дії та скасування підписки
12.1. Ці Умови вступають в силу з моменту початку користування Сервісами.

12.2. Ви можете скасувати підписку в будь-який час через свій Обліковий запис або зв’язавшись з нами. Ви погоджуєтеся з тим, що підписка буде автоматично продовжена після закінчення перших 7 днів, а потім буде продовжуватися щомісяця доти, доки Ви її не скасуєте. Щоб уникнути продовження підписки, Ви повинні скасувати підписку до призначеної дати її продовження.

12.3. Ми можемо припинити Ваше користування Сервісами та/або Платформою негайно, без попереднього повідомлення:

 • якщо Ви порушуєте ці Умови;
 • якщо у нас є підстави підозрювати, що Ваше користування Платформою або Сервісами є незаконним або дискредитує нас;
 • якщо ми вважаємо, що за законом ми зобов’язані припинити Ваше користування Платформою або Сервісами;
 • якщо ми припиняємо роботу Платформи або Сервісу; або
 • для захисту наших законних ділових інтересів.

12.4. У разі припинення користування з будь-якої причини всі права, надані Вам відповідно до цих Умов, негайно відміняються, і Ви повинні негайно припинити всі дії, дозволені цими Умовами (в тому числі використання наших Матеріалів).

Пункт 13.  Ваше право змінити свою думку
13.1. Наші Сервіси дозволяють Вам завантажувати цифровий контент.

13.2. Ви погоджуєтеся з тим, що ми надамо Вам цифровий контент одразу ж при першому створенні Облікового запису. Ви погоджуєтеся з цим при створенні Облікового запису і, відповідно, розумієте, що у Вас не буде законного права змінити свою думку або розірвати угоду. Ваше право на скасування Сервісів викладено в Пункті 12 вище.

Пункт 14.  Інші положення
14.1. Відповідно до законодавства про захист даних ми зобов’язані надати Вам певну інформацію про те, хто ми, яким чином та з якою метою ми обробляємо Ваші персональні дані, а також інформацію про Ваші права відносно Ваших персональних даних та про те, як ними користуватися. Ця інформація представлена у Заяві про конфіденційність, і важливо, щоб Ви з нею ознайомилися.

14.2. Майте на увазі, що передача інформації через Інтернет не може бути повністю конфіденційною або безпечною, і що будь-яке повідомлення або інформація, яку Ви надсилаєте через Додаток або будь-який Сервіс, може бути прочитана або перехоплена сторонніми, навіть за наявності спеціального повідомлення про те, що конкретна передача інформації зашифрована.

14.3. Ми маємо право вносити поправки до цих Умов без Вашої згоди. Ми будемо повідомляти Вас про будь-які зміни наших Умов. Якщо Ви не бажаєте приймати зміни, Ви повинні припинити використання Сервісів. Продовжуючи використовувати наші Сервіси, Ви погоджуєтеся з будь-якими змінами чи оновленнями наших Умов.

14.4. Ми можемо передавати наші права та обов’язки, передбачені цими Умовами, іншій організації, але це не вплине на Ваші права, передбачені цими Умовами. Ви не можете передавати свій Обліковий запис, а також свої права та обов’язки, передбачені цими Умовами, будь-якій іншій фізичній або юридичній особі, без нашого письмового дозволу.

14.5. Якщо ми не наполягаємо на тому, щоб Ви виконали будь-які з Ваших зобов’язань, передбачених цими Умовами, або не застосовуємо наші права проти Вас, або відкладаємо їх застосування, це не означає, що ми відмовилися від наших прав по відношенню до Вас, і що Ви не повинні виконати ці зобов’язання. Якщо ми все ж відмовимося заявляти претензії у зв’язку з невиконанням Вами зобов’язань, ми зробимо це виключно в письмовій формі, і це не означає, що ми автоматично відмовимося заявляти претензії у зв’язку з черговим невиконанням Вами зобов’язань у майбутньому.

14.6. Кожне з положень цих Умов діє окремо. Якщо будь-який суд або компетентний орган вирішить, що будь-яке з них є незаконним або невиконуваним, інші положення збережуть повну юридичну силу.

14.7. Ці Умови, їх предмет і форма регулюються законодавством Нідерландів. Як Ви, так і ми погоджуємося з тим, що нідерландські суди будуть мати виключну юрисдикцію для врегулювання будь-яких суперечок (у тому числі позадоговірних), що виникають внаслідок або у зв’язку з даними Умовами.

14.8. Якщо у Вас є будь-які питання, пропозиції або коментарі щодо цих Умов або Ви хочете направити нам письмове повідомлення, будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв’язку.

14.9. Якщо нам буде потрібно зв’язатися з Вами або направити Вам письмове повідомлення, ми зробимо це електронною поштою, за допомогою текстового повідомлення, служби коротких повідомлень або поштою з передоплатою, використовуючи надані Вами контактні дані.

Редакція від 28 жовтня 2020 року.

Понад 112.872 користувачів вже зробили своє резюме

За допомогою CV maker Ви можете швидко і легко створити помітне та професійне резюме за 15 хвилин.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу