Шаблони резюме

Підвищіть свої шанси знайти роботу - створіть резюме за допомогою одного з наших професійно розроблених шаблонів. Хочете дізнатися, як ці шаблони можуть Вам допомогти? Прокрутіть вниз і подивіться різні зразки резюме, які ми створили, щоб надихнути Вас.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу

 • Auckland

  Безкоштовний зразок резюме
 • Edinburgh

  Безкоштовний зразок резюме
 • Princeton

  Безкоштовний зразок резюме
 • Otago

  Безкоштовний зразок резюме
 • Berkeley

  Безкоштовний зразок резюме
 • Harvard

  Безкоштовний зразок резюме
 • Standford

  Безкоштовний зразок резюме
 • Cambridge

  Безкоштовний зразок резюме
 • Oxford

  Безкоштовний зразок резюме
 • Складання резюме – нелегке завдання, особливо якщо хочеться, щоб воно було професійним, сучасним і, як результат, успішним. З допомогою CVmaker все набагато простіше. З нашими спеціально розробленими шаблонами Вам залишається лише ввести інформацію у відповідні розділи. Але тут виникає логічне питання – що саме писати? Для цього ми підготували кілька зразків хороших резюме, які надихнуть Вас і допоможуть розпочати створення свого резюме. Ви можете завантажувати і використовувати їх для себе!

  Щоб збільшити зразок резюме, клікніть по його зображенню. Посилання під зображенням дозволяє завантажити резюме у форматі PDF. 

  Зразок резюме - вчитель початкових класів - шаблон Edinburgh

  вчитель початкових класів

  Завантажити цей зразок резюме - наступний крок у кар’єрі в галузі освіти

  CV description. У наведеному вище прикладі дівчина шукає роботу за своєю спеціальністю – вчитель початкових класів. Вона здобула вищу освіту і закінчила курси підвищення кваліфікації. Крім того, вона вже має відповідний досвід роботи. Цей досвід може дати їй перевагу перед іншими кандидатами, тому він розміщений вгорі резюме. Якщо у Вас ще немає офіційного досвіду роботи, в цьому розділі можна вказати стажування, позакласну, громадську або волонтерську діяльність, якою Ви займалися в школі, університеті або просто у вільний час. Це може бути щось на кшталт: «робота в університетському бізнес-клубі», «адміністративна робота в місцевому футбольному клубі», «волонтер у літньому таборі». Щоб надати резюме додаткової ваги, Оксана додала особистий профіль, який описує її сильні сторони, етичні цінності і тип роботи, яку вона шукає. Для оформлення свого резюме Оксана вибрала нейтральний, професійний шаблон Edinburgh c фото; за бажанням, його також можна використовувати без фото.

  Створіть своє резюме

  Зразок резюме - недавній випускник шукає роботу у сфері гостинності - шаблон Harvard

  недавній випускник шукає роботу у сфері гостинності

  Завантажити цей зразок резюме - недавній випускник шукає роботу у сфері гостинності

  В даному прикладі пошукач Олексій шукає роботу, яка має стати наступним кроком у його кар’єрі. У нього невеликий досвід роботи, але його резюме виглядає дуже професійно. Він має повну загальну середню освіту, сертифікати про проходження курсів барменів і сомельє, а також досвід роботи у сфері гостинності. За час роботи він придбав цінні знання та навички, і тепер хоче отримати більш високу посаду. Якщо Ви – недавній випускник школи або університету і хочете дізнатися, як написати гарне резюме, прочитайте пост «Як написати пробивне резюме студента» в нашому блозі.

  Створіть своє резюме

  Зразок резюме - косметолог - шаблон Otago

  cv voorbeeld administratief medewerker - zonder foto

  Завантажити цей зразок резюме - косметолог

  Ірина – успішний косметолог. Вона почала свій професійний шлях з медичної сфери, але пізніше перекваліфікувалася і знайшла своє покликання. Резюме Ірини оформлене в лаконічному шаблоні Otago з маленьким фото у верхньому лівому кутку, яке не відволікає уваги від іншої частини резюме. За необхідності цей шаблон також можна використовувати без фото.

  Створіть своє резюме

  Зразок резюме - менеджер з продажів - шаблон Cambridge

  cv voorbeeld administratief medewerker - zonder foto

  Завантажити цей зразок резюме - менеджер з продажів

  В особистому профілі Микола чітко пояснює, хто він і що шукає на новій роботі. У резюме він вказує всі набуті навички, необхідні для наступного кроку в кар’єрі, а також свої професійні досягнення. Його резюме не містить неактуальної або застарілої інформації. Що стосується шаблону, Микола вирішив використати динамічний шаблон Cambridge. Цей шаблон можна використовувати як з фото, так і без нього. Після введення всієї необхідної інформації макет резюме налаштовується автоматично.

  Створіть своє резюме

  Зразок резюме - провідний маркетолог - шаблон Auckland

  cv voorbeeld administratief medewerker - zonder foto

  Завантажити цей зразок резюме - маркетолог

  Тетяна – спеціаліст в галузі маркетингу. Тому, ймовірно, вона добре знає, як правильно подати себе в резюме. В особистому профілі вона перераховує свої здібності та сильні сторони. Додаючи свої ключові навички, інтереси та досягнення, вона дає потенційному роботодавцю всю необхідну інформацію, щоб скласти чітке уявлення про неї як про фахівця та особистість. Роботодавець або рекрутер здатні сканувати резюме за секунди, щоб визначити, чи підходить кандидат для тієї чи іншої роботи. У нашому блозі Ви можете знайти більше порад та інформації про написання ефективного резюме спеціаліста в галузі маркетингу. Тетяна використала стриманий шаблон Auckland, вибравши м’який пастельний відтінок в якості кольорового оформлення.

  Створіть своє резюме

  Зразок резюме - веб-розробник - шаблон Stanford

  cv voorbeeld administratief medewerker - zonder foto

  Завантажити цей зразок резюме - веб-розробник

  Віктор склав своє резюме з допомогою сучасного шаблону Stanford у приємній для очей синій палітрі. Він доповнив його фотографією, проте це необов’язково – за відсутності фото шаблон налаштовується автоматично. Особистий профіль Віктора коротко розповідає, що він вміє і чого очікує від нової роботи. У нього незакінчена вища освіта, однак це з лишком компенсується низкою вузькоспеціалізованих курсів. Віктор також додав розділ «Досягнення», адже саме вони в першу чергу привертають увагу рекрутерів. Найчастіше люди, які активно шукають роботу, подають резюме на різні вакансії і в різні компанії. Для того, щоб виділитися з сірої маси, потрібно витратити трішки більше часу і адаптувати своє резюме під конкретну вакансію і компанію. З CVmaker Ви можете легко дублювати своє резюме і підкорегувати його для нової заявки.

  Створіть своє резюме

  Шаблони резюме, що легко налаштовуються

  З конструктором резюме CVmaker Ви можете з легкістю перемикатися з одного шаблона на інший, вибирати потрібне кольорове оформлення і редагувати структуру резюме (додавати і видаляти розділи, змінювати їх порядок і назви). Шаблони можна використовувати як з фотографією, так і без неї – Ваше резюме налаштується автоматично. Протягом терміну дії членства Ви можете редагувати і завантажувати своє резюме необмежену кількість разів. Якщо Ви хочете підвищити свої шанси на отримання запрошення на співбесіду, ми настійно рекомендуємо адаптувати своє резюме для кожної заявки, щоб якнайкраще представити себе потенційному роботодавцю.

template-image

Понад 112.872 користувачів вже зробили своє резюме

За допомогою CV maker Ви можете швидко і легко створити помітне та професійне резюме за 15 хвилин.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу