Приклад резюме адміністратора та дієві поради щодо написання CV

Робота адміністратором може стати вашим новим фахом, якщо ви прагнете отримати цікавий досвід або розвинути важливі навички, які будуть необхідні у майбутньому. Для цієї посади організованість, здатність вирішувати проблеми та увага до деталей мають вирішальне значення. Працюючи адміністратором, вашим головним завданням є обслуговування клієнтів, забезпечуючи якісний сервіс надання послуг. Також у процесі роботи ви маєте володіти навичками використання різних комп’ютерних програм задля виконання інших важливих задач.

Створіть власне резюме

Написання виграшного резюме вимагає дотримання певних правил, відтворення вашої кар’єрної цілі, сортування потрібної інформації та застосування вигідного формату. Резюме адміністратора має бути лаконічним та актуальним, демонструючи ваші здібності та досвід роботи в певному професійному середовищі. Щоб спростити процес створення CV, ми розповімо вам про ключові правила написання сучасного резюме та надамо кілька ідей про те, що потрібно додати, щоб переконатися, що ваше резюме зацікавить рекрутерів. Якщо ви готові зробити наступний крок у своїй кар’єрі, ми раді вам допомогти!

Процес написання резюме: з чого почати?

Для початку необхідно закцентувати увагу на своєму попередньому схожому досвіді роботи, який продемонструє те, що ви володієте тими навичками, які допоможуть у роботі адміністратора. Оскільки рекрутери витрачають лише 6-8 секунд на початковий перегляд резюме, привернути їхню увагу за цей час надважливо. Таким чином, першочергово потрібно створити шаблон, який ви надалі зможете адаптувати під вакансії, які вас зацікавлять.

Професійне CV для адміністратора

Розроблений вами шаблон стане вcеохоплюючим професійним документом, який міститиме інформацію про вашу трудову діяльність, навички, досягнення та освіту. Коли ви будете здобувати новий особистий та професійний досвід, щоразу ваше резюме буде оновлюватися.

Резюме, орієнтоване на конкретну позицію для адміністратора

Певна посада, на яку ви претендуєте, може вимагати змін у ключових словах та будь-якій іншій інформації у резюме. Бажаючи стати офісним адміністратором, наприклад, ви будете відповідальним за організацію документообігу, підтримку внутрішньої комунікації, а також допомогу в організації діяльності керівництва. У такому випадку у своєму CV слід вказати дані, що продемонструють вашу обізнаність у даних задачах.

Розпочніть з вибору цікавої для вас вакансії та вивчення конкретних вимог у ній, саме це допоможе вам представити себе як ідеального кандидата роботодавцю.

Приклад резюме адміністратора

Приклад резюме адміністратора українською мовою

Завантажити цей зразок резюме адміністратора українською мовою

Створіть власне резюме

Як написати особистий профіль для резюме адміністратора

Під час створення особистого профілю вкрай важливо надати виграшного вигляду вашій самопрезентації, оформити навички, досвід та кар’єрні цілі у формі, вигідній для вас.

Опишіть у даному розділі якості, які будуть необхідні на посаді адміністратора та свої сильні сторони, чітко вказавши, як ви бачите свій професійний розвиток. Потрібно розуміти, що викликавши інтерес у потенційного роботодавця, збільшуються шанси на отримання роботи, яка вас зацікавила.

Приклад особистого профілю для CV адміністратора

"Досвідчений адміністратор, що протягом 4-х років забезпечує ефективну роботу закладів. Підтримую якісний сервіс та допомагаю задовольняти потреби гостей. Володію відмінними комунікативними навичками та обожнюю працювати в режимі мультизадачності. Прагну отримати посаду адміністратора готелю та надалі розвиватися, щоб мати можливість професійно зростати."

Як вказати навички в резюме адміністратора

Ми рекомендуємо додавати у цей розділ як soft, так і hard навички.

Адміністратору слід володіти відмінними організаційними та комунікаційними навичками. Вміння вирішувати конфліктні ситуації та вести переговори є також вагомими. Крім того, вам має бути комфортно працювати в команді, часто забезпечуючи життєдіяльність середовища, у якому ви працюєте.
Корисними можуть стати для вас навички фінансового планування та володіння іноземними мовами тощо.

Приклади soft навичок:

 • Організаторські здібності
 • Багатозадачність
 • Увага до деталей
 • Активна життєва позиція
 • Грамотна мова
 • Комунікабельність
 • Енергійність
 • Стресостійкість
 • Ввічливість
 • Лідерські якості
 • Аналітичні здібності

Приклади hard навичок:

 • Впевнений користувач офісних програм
 • Володіння іноземними мовами
 • Володіння нормами ділового етикету
 • Навички здійснювати фінансові операції
 • Ведення документації
 • Навички ведення переговорів та ділової переписки
 • Навички проведення заходів
 • Навички забезпечення життєдіяльності офісу

Як вказати досвід роботи в резюме адміністратора

Якщо ви володієте попереднім досвідом роботи адміністратора, опишіть його, підкреслюючи ваші повсякденні завдання, здатність ефективно вирішувати їх та розуміння систем і процесів, які зазвичай застосовуються в цій галузі.
Додаючи інформацію про роботу, стажування або волонтерство, висвітліть конкретні досягнення та обов’язки, що демонструють ваші організаційні здібності та навички спілкування з клієнтами.

 • Додаткові поради, які слід враховувати під час написання цього розділу:
 • Почніть з вашого останнього місця роботи та продовжуйте у зворотному напрямку
 • Якщо ви здобули певні професійні результати, що вимірюються у цифрах, опишіть їх
 • Використовуйте лише ті ключові слова, які стосуються ваших кар’єрних цілей.

Як вказати освіту в резюме адміністратора

Вимоги до освіти для адміністратора можуть відрізнятися залежно від конкретної посади та роботодавця, та більшість із них зазвичай вимагають здобуття лише середньої освіти.
Коли ви описуєте даний розділ у резюме, важливо включити основну інформацію, таку як назва навчального закладу, його місцезнаходження, дати навчання та отриманий ступінь.

Важливо зазначити, що хоч і освіта для отримання посади адміністратора є важливою, та практичний досвід роботи і набуті вміння у даній сфері цінуються роботодавцями найбільше.

Якщо ви бажаєте підвищити свою кваліфікацію, то маєте можливість закінчити курси, наприклад, у спеціалізованих тренінгових центрах, після чого занотувавши дані у резюме про отриманий сертифікат чи диплом.

Ключові висновки

Створення ефективного CV має вагоме значення на сучасному конкурентному ринку праці, тому за допомогою наших порад ви зможете легко його згенерувати, а приклади резюме, що були розроблені експертами, стануть вам у пригоді.

Відправляючи резюме на посаду адміністратора, також напишіть супровідний лист, який зможе підвищити ваші шанси потрапити на співбесіду. До того ж, наші послуги зі складання резюме створені для того, щоб допомогти вам заощадити час та запропонувати професійну підтримку.

Поширені запитання

Чим займається адміністратор?

Залежно від певної посади, ви можете відповідати за виконання різноманітних організаційних завдань, включаючи якісне обслуговування клієнтів, забезпечення життєдіяльності офісу (закладу), роботу з документацією та ведення звітності тощо.

Як вибрати найкращий формат резюме адміністратора?

Застосовуючи формат зворотного хронологічного порядку, ваше резюме слід створювати легким для читання та разом з тим лаконічним.

Як структурувати резюме адміністратора?

Упорядковане резюме із оглядом ваших навичок, досвіду та кваліфікації може підвищити шанси бути поміченим роботодавцями та отримати роботу мрії. Особливу увагу приділіть особистому профілю, який є вашою чіткою та стислою самопрезентацією.

Як написати резюме адміністратора без досвіду?

При написанні резюме з мінімальним досвідом роботи ми радимо зосередитися на отриманій освіті та ваших вміннях. Будь-які волонтерські завдання чи стажування, дотичні до цієї сфери, є також значущими.

Яка освіта необхідна для отримання посади адміністратора?

Необхідна освіта залежить від вимог роботодавця та визначеної вакансії.
Більше деталей ви можете дізнатися у розділі про освіту.

Створіть власне резюме

Схожі статті

Понад 112.872 користувачів вже зробили своє резюме

За допомогою CV maker Ви можете швидко і легко створити помітне та професійне резюме за 15 хвилин.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу