Створення ефективного резюме охоронця: Шаблон і детальні приклади

Створення ефективного резюме для охоронця є важливим етапом у процесі пошуку роботи у сфері безпеки. Резюме має вразити роботодавця і відображати ваші ключові навички, досвід та відповідність вакансії. У цій статті ми розглянемо, як розповісти роботодавцю про себе, надамо зразок резюме охоронця. Якщо ви скористаєтеся нашими порадами та відповідально підійдете до оформлення резюме, зможете виділитися серед інших кандидатів та забезпечити собі більше можливостей в отриманні бажаної посади.

Створіть своє резюме

Приклад резюме охоронця

Резюме для охоронця не менш важливо ніж для людей інших професій. Щоб позитивно заявити про себе, варто правильно розповісти про окремі навички, надати потенційному роботодавцю відповідну інформацію до його запиту у вакансії. Розберемося з цим питанням наочно та продемонструємо резюме охоронця зразок.

Деякі важливі моменти, які слід обов’язково врахувати, коли ви хочете створити резюме:

 1. Виділіть ключові якості, вкажіть мету працевлаштування у сфері охорони.
 2. Перерахуйте та аргументуйте ваші навички, важливі для посади охоронця. Це може бути спостережливість, відмінна фізична форма, комунікабельність, та знання технік безпеки.
 3. Надавайте аргументовану інформацію, яка підкреслять вашу ефективність та вміння у сфері безпеки.
 4. Вказуйте дані щодо освіти та курсів, які пов’язані із безпекою, за умов, що ви їх дійсно закінчили. Не зайвим буде надати й відповідні сертифікати та ліцензії з назвами та номерами, це дає змогу виділитися на фоні конкурентів.
 5. Розгляньте можливість включення в резюме власних досягнень або визнання за роботу в галузі охорони. Якщо у вас є рекомендації колег чи керівників, вони можуть бути додатковим плюсом.
 6. Перерахуйте особисті якості, які роблять вас ефективним працівником сфери охорони та є важливими для вакансії. Йдеться про дисциплінованість, відповідальність, стресостійкість, вміння діяти в нестандартній ситуації.

Приклад резюме охоронця

Завантажити цей зразок резюме охоронця в .pdf

Як написати особистий профіль для резюме охоронця

Особистий профіль в резюме – це короткий, але чіткий опис вашого досвіду, навичок та особистих якостей, який дає роботодавцю уявлення про те, хто ви і що можете запропонувати компанії. Якщо ви не маєте досвіду написання текстів такого плану, обов’язково вивчіть наш зразок резюме на посаду охоронця. Крім того, на нашому сайті є багато шаблонів, які можуть стати основою для вашого резюме, допоможуть скласти його швидко та без зайвих зусиль. Також ви можете прочитати, як краще за все оформити супровідний лист.

Приклад особистого профілю для CV охоронця

Щоб зуміти переконливо розказати роботодавцю про себе, не достатньо лише вивчити резюме охоронця зразок чи кілька подібних прикладів. Варто розуміти, що відрізняє поганий приклад подачі інформації в особистомі профілі від хорошого. Зокрема, хороший зразок резюме охоронця виглядатиме наступним чином:

Мене звати Дмитро Кравченко, я 10 років працював у сфері охорони та забезпечую високий рівень безпеки на складі підприємства «Укрдержбуд». Маю відмінну фізичну форму та ефективно використовую техніку безпеки. Мій досвід в об'єктовій охороні охоплює проведення обліку вхідного-вихідного руху та реагування на інциденти. Маю профільну освіту: у 2014 році закінчив бакалаврат зі спеціальності Захист нації, готовий приєднатися до професійної команди для забезпечення повноцінної безпеки на підприємстві.

Створіть своє резюме

В цьому особистому профілі вказана мета – забезпечення високого рівня безпеки та ефективного контролю на об'єктах. Це вказує на цілеспрямованість. Також зазначені навички, що пов'язані з вимогами професії охоронця. Реагування на інциденти та робота з технікою безпеки – це конкретні вміння, без яких не обійтися;

Крім того, в цьому описі вказано закінчений бакалаврат зі спеціальності Захист нації, що свідчить про належну освіту та високий рівень підготовки в галузі безпеки. Вся інформація викладена чітко та лаконічно, що забезпечує легке сприйняття, є достатньо аргументованою;

Такий формат заповнення осбистого профілю резюме дає змогу сформувати уявлення про кандидата як про досвідченого охоронця з необхідними навичками та знаннями, тож вочевидь буде позитивно сприйняте роботодавцями.

Варіантів поганого резюме може бути досить багато. Розглянемо приклад, як точно НЕ ТРЕБА ПИСАТИ, якщо ви хочете отримати роботу в галузі охорони:

Я хочу бути охоронцем, тому що це, здається, круто. Я вмію трошки бігати й граю в пейнтбол. Можу стрибнути, якщо треба, можу навчитися стріляти. Закінчив школу та технікум. Дзвоніть.

Цей приклад особистого профілю поганий, тому що навички не конкретизовані й не пов’язані з вимогами щодо професії охоронця. Крім того, немає інформації про конкретний досвід роботи в області безпеки або охорони, що є важливим показником компетентності кандидата. До того ж закінчення школи та технікуму може бути недостатнім для вакансії охоронця, особливо без конкретних курсів або тренінгів у цій галузі.

Як вказати навички в резюме охоронця

При вказанні навичок в резюме охоронця важливо враховувати їхню відповідність вимогам професії. Уникайте загальних фраз і намагайтеся доповнити навички конкретними прикладами з попереднього досвіду роботи чи навчання. Намагайтеся акцентувати на таких моментах:

 1. Фізична підготовка. Важливими навичками є біг, стрибки, вправи для збереження форми, але також слід пояснити, яку роль вони грають у виконанні обов'язків охоронця.
 2. Технічні навички. Якщо ви маєте досвід роботи з різноманітною технікою безпеки, такою як камери відеоспостереження, прохідні системи, радіозв'язок тощо, доцільно підкреслити здатність ефективно використовувати ці засоби.
 3. Комунікативні навички. Необхідно звернути увагу потенційного роботодавця на вмінні ефективно спілкуватися, як з членами охоронної команди, так і з клієнтами чи персоналом об'єкта.
 4. Спостережливість та реагування на стрес. Варто виділити здатність до швидкого реагування на непередбачені ситуації та стресові умови, розповісти, що ви маєте досвід роботи з підвищеним навантаженням.

Приклад навичок в резюме охоронця

Звісно перелік навичок може варіюватися залежно від специфіки вакансії, але він має бути максимально чітким та аргументованим. Щоб краще зрозуміти, як презентувати свої навички потенційному роботодавцю, звернемося до хорошого та поганого прикладів. Хороший приклад резюме охоронця щодо навичок виглядає так:

 • Добре розвинена фізична форма та вміння виконувати фізичні завдання ефективно;
 • Експерт в сучасних методах та техніках безпеки, включаючи відеоспостереження та електронний контроль доступу;
 • Тренованість у самозахисті та ефективному реагуванні на потенційні загрози;
 • Високий рівень комунікабельності для ефективної співпраці з командою та забезпечення безпеки на об'єкті.

Цей зразок резюме на роботу охоронця є вдалим, тому що вказує на факти силової витривалості, швидкості та готовності ефективно реагувати на фізичні виклики. До того ж він демонструє професійний рівень управління сучасною технікою безпеки, яка є важливою для ефективної роботи в галузі охорони. А також він звертає увагу потенційного роботодавця на тренованості в техніках самозахисту, що є важливим аспектом безпеки на робочому місці, й показує здатність спілкуватися як з членами команди, так і з клієнтами, забезпечуючи ефективний обмін інформацією.

Розберемо і невдалий приклад. Не варто писати так про себе, якщо ви хочете, щоб роботодавець запропонував співбесіду та обрав вас серед інших кандидатів на посаду:

 1. Основні навички – біг та стрільба;
 2. Можливість стрибати в разі потреби;
 3. Закінчив школу та технікум, хочу працювати.

Наведений приклад навичок є вкрай невдалим. Він не надає конкретної та релевантної інформації, яка б вказувала на здатність кандидата ефективно виконувати обов'язки охоронця. Відсутність конкретизації та фокусування на ключових професійних аспектах роботи робить кандидатуру фахівця вкрай непереконливою в очах роботодавця. Навіть якщо людина має гарні навички, але не вміє розказати про них у потрібному форматі, до співбесіди справа не дійде.

Як вказати досвід роботи в резюме охоронця

Коли ви розповідаєте про досвід роботи, важливо не обмежуватися сухим переліком де і скільки ви працювали. Ось декілька порад, які допоможуть подати інформацію щодо досвіду у правильному ключі:

 1. Вказуйте виключно конкретні обов'язки, які ви виконували під час попередньої роботи в області безпеки. Наприклад, вказуйте про проведення регулярних раундів, ведення журналів безпеки, або участь у тренінгах з пожежної безпеки;
 2. Виділіть важливі навички, які ви отримали внаслідок роботи охоронцем. Наприклад, реагування на екстрені ситуації, чи спроможність співпрацювати з командою;
 3. Якщо у вас були конкретні досягнення або розробки під час попередньої роботи, включіть їх. Наприклад, впровадження нових процедур безпеки, чи виявлення та запобігання потенційним загрозам стане чудовим аргументом на користь вашої кандидатури;
 4. Завжди зазначайте точні дати та місця роботи. Це допомагає роботодавцю легше оцінити ваш досвід та визначити, наскільки він релевантний для пропонованої вакансії;
 5. Використовуйте мову, що орієнтована на результати, наприклад «ефективно здійснював контроль доступу та виявлення потенційних загроз»;
 6. Якщо ви отримали сертифікати або пройшли спеціальні тренінги у сфері безпеки, включіть цю інформацію. Це може підтвердити вашу компетентність та стати вагомим аргументом в очах роботодавця.

Приклад досвіду роботи в резюме охоронця

Вже традиційно, почнемо з хорошого прикладу:

Охоронець, Приватна безпекова компанія XYZ, Дніпро, січень 2015 – лютий 2024

 • Здійснював ефективний контроль та моніторинг безпеки на об'єкті, використовуючи сучасну техніку безпеки та системи відеоспостереження;
 • Виконував рейди на території для виявлення потенційних загроз та негайного реагування на випадки порушень безпеки;
 • Ефективно співпрацював з іншими членами команди для розробки та впровадження стратегій забезпечення безпеки на об'єкті.

Таким чином, хороший приклад включає конкретні деталі щодо обов'язків та досягнень, що забезпечують повний образ професійної компетентності. Тепер перейдемо до поганого прикладу та його розбору:

Охоронець, різні об'єкти, Дніпро

 • Був охоронцем на різних об'єктах;
 • Робив рейди та патрулював;
 • Брав участь у реагуванні на інциденти та розв’язанні проблем безпеки;
 • Здійснював контроль доступу на територію.

Як бачите, відсутні конкретизовані деталі, пункти є загальними та не розкривають важливих особливостей роботи охоронця. Тож ще раз акцентуємо вашу увагу на необхідності подавати інформацію про реальні досягнення та внесок у сферу безпеки. А якщо досвіду роботи у вас немає, скористайтеся порадами з цієї статті.

Як вказати освіту в резюме охоронця

Коли ви пишете про освіту, звертайте увагу потенційного роботодавця на ті аспекти, які можуть підтвердити вашу кваліфікацію та експертність у сфері охорони. Декілька важливих порад, які допоможуть:

 • Зазначте ваш найвищий освітній рівень (наприклад, середню або вищу освіту) та спеціальність, яка може бути корисною для роботи охоронця;
 • Якщо у вас є спеціалізована підготовка чи курси в галузі безпеки, техніки безпеки, чи подібні, обов'язково вказуйте їх, оскільки це може підсилити вашу позицію в очах потенційного роботодавця;
 • Якщо ви мали тренінги у галузі самозахисту, відзначте це, оскільки це може бути корисним у роботі охоронця;
 • Вказуйте релевантність вашої освіти до поточних вимог та стандартів в галузі безпеки.

Приклад освіти в резюме охоронця

Ось приклад, як вказати освіту в резюме охоронця:

Освіта:

 • Бакалавр безпеки та оборони;
 • Технічний коледж захисту та безпеки, Дніпро, Україна;
 • Рік закінчення: 2014.

Поширені запитання

1. Як написати резюме для охоронця без досвіду роботи?

Якщо ви новачок у сфері охорони, найкраще розпочати з виділення вашої освіти та тренінгів у сфері безпеки. Продемонструйте важливість своєї освіти та розкажіть про активну участь в будь-яких пов'язаних з охороною курсах чи тренінгах.

2. Який найкращий формат резюме для охоронця?

Розмістіть ваш досвід роботи та освіту в хронологічному порядку, починаючи з останньої позиції чи освітнього закладу. Це допоможе роботодавцю з легкістю оцінити ваш професійний розвиток та набуття потрібних для роботи в охорон навичок.

3. Які ключові навички слід включити в резюме охоронця?

Найбільш важливими для вакансії є фізична підготовка, вміння спостерігати, комунікаційні вміння, навички самозахисту та використання технологій.

4. Як правильно представити досвід роботи в охороні?

Чітко вказуйте деталі роботи, зосереджуючись на ваших обов'язках, результатах та досягненнях. Використовуйте конкретні приклади, якщо це можливо.

5. Чи потрібно включати військовий досвід у резюме охоронця?

Так, включайте військовий досвід, особливо якщо він пов'язаний із безпекою. Підкресліть військові навички та лідерський досвід.

6. Як описати освіту в резюме для охоронця?

Вам слід вказати назву закладу, спеціальність й рік закінчення. Також варто додати короткий опис тих курсів, які ви проходили для роботи в сфері безпеки. Не забудьте зазначити свої досягнення у цьому напрямку, якщо вони будуть дійсно підходити для обраної вакансії. Якщо ви брали участь в тренінгах, конференціях, семінарах, це теж можна зазначити в резюме.

7. Чи потрібно включати досвід спостереження та використання технологій безпеки?

Звісно, обов’язково включайте досвід спостереження та роботи з технологіями. Це підкреслить вашу здатність до ефективного використання сучасних засобів безпеки, а також продемонструє прагнення вчитися й розвиватися.

8. Яких помилок слід уникати при написанні резюме охоронця?

В першу чергу, намагайтеся не використовувати загальні фрази, пишіть конкретно та уникайте надмірного використання технічних термінів, які можуть бути незрозумілими. Варто уникати русизмів та помилок, адже безграмотний текст справляє вкрай негативне враження.

9. Як адаптувати резюме під конкретну вакансію в охороні?

Підкресліть навички та досвід, які найбільше відповідають вимогам конкретної вакансії. Зазвичай ці вимоги вказані в описі вакансії. Переконайтеся, що ви відповідаєте конкретним потребам роботодавця та аргументуйте, чому він повинен найняти саме вас.

Створіть своє резюме

Схожі статті

Понад 112.872 користувачів вже зробили своє резюме

За допомогою CV maker Ви можете швидко і легко створити помітне та професійне резюме за 15 хвилин.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу