Як створити виграшне резюме фармацевта (приклад резюме та детальні поради)

Фармацевт – це медичний фахівець, який тісно співпрацює не лише з лікарями, медсестрами та пацієнтами, але і з адміністраторами аптек, з лікарнями, а також іншим медичним персоналом. Головна роль фармацевта – зробити все можливе для того, щоб пацієнт отримав потрібні ліки та приймав їх у необхідній кількості для ефективного лікування. Для фармацевта важлива увага до деталей, а також співчуття до інших людей. При правильному підході до кар'єри можна досягти значущого кар'єрного зростання до торгового представника фармацевтичної компанії або вченого, який буде займатися створенням інноваційних препаратів.

Іноді буває важко виділитися серед інших кандидатів, щоб зайняти бажану посаду фармацевта в аптеці чи лікарні. При цьому досить важливу роль на цьому етапі грає саме резюме фармацевта. Якщо його складено грамотно, роботодавець зацікавиться вами та запросить на співбесіду.

Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно скласти резюме фармацевта українською, на які моменти варто звертати увагу, і які ваші ключові якості варто відзначити. Використовуйте наше практичне керівництво, щоб подивитись зразок резюме фармацевта, та створити таке, яке буде працювати на вас і представляти вас роботодавцям в найкращому світлі, виділяючи серед конкурентів.

Створіть своє резюме

Приклад резюме фармацевта

Перед тим, як розпочати розробку свого власного документа, рекомендуємо вивчити приклади резюме на нашому сайті. Так ви зможете переглянути, на які основні блоки розділений документ, які якості і навички фахівця виділені, яка контактна інформація буде важливою для роботодавця.

Приклад резюме фармацевта

Завантажити цей зразок резюме фармацевта в .pdf

В резюме фармацевта повинні бути наступні розділи:

 • Контактна інформація. Тут вказується ваше ПІБ, адреса проживання, номер контактного телефону, адреса електронної пошти та інші необхідні дані. Якщо у вас є свій власний сайт, обов'язково включіть і цю інформацію.
 • Профіль. Відображається в самому верхньому розділі вашого резюме, тут варто вписати ваші ключові професійні якості, а також цілі, які ви переслідуєте. Цей розділ повинен зацікавити потенційного роботодавця.
 • Освіта. Вказується назва навчального закладу та дати, коли освіта набувалася. Тут же варто вказати всі додаткові курси підвищення кваліфікації та інше навчання, яке допомогло вам покращити свої навички та вміння фармацевта.
 • Інформація про ліцензії фармацевта. Прописується вся інформація про отримані сертифікати, якщо вони є.
 • Досвід роботи. Прописуються попередні місця працевлаштування фармацевта в хронологічному порядку з вказівкою посади, ключових обов'язків, а також можливих досягнень в межах професії.
 • Фармацевтичні навички і знання. Пропишіть всі ваші навички і знання, які стосуються сфери обслуговування клієнтів, програмного забезпечення, яке використовується в аптеках, приготування препаратів і т. д.

Опціонально можна заповнити дані про курси і тренінги, які будуть корисні у вашій професійній діяльності, членство в різних медичних організаціях і асоціаціях, а також рекомендації від попередніх роботодавців.

Як написати особистий профіль для резюме фармацевта

У особистому профілі резюме фармацевта обов'язково повинна бути присутня інформація, яка підкреслить професійні навички спеціаліста. По суті – це короткий витяг з усього резюме, в якому за 3-5 речень ви повинні зацікавити потенційного роботодавця.

Якщо ви вперше складаєте своє резюме фармацевта, то з заповненням особистого профілю можуть виникнути певні труднощі. Не витрачайте на це занадто багато часу – якщо написання ніяк не йде, переходьте до інших розділів. Як тільки вся інформація в резюме фармацевта буде заповнена, вам буде легше виділити ключові аспекти з усього обсягу.

Є кілька ключових моментів, які вирізняють добре заповнений особистий профіль в резюме фармацевта:

 • Найголовніше – це короткість і лаконічність. Не пишіть занадто багато, цього просто ніхто не буде читати;
 • В описі використовуйте важливі ключові слова. Виділити їх можна з опису вакансії, яка вас зацікавила;
 • Професійні досягнення повинні ґрунтуватися на фактах – доведіть те, що своєю діяльністю ви дійсно допомагали попередній компанії;
 • Підкресліть свою компетентність у сфері фармацевтики.

Приклад особистого профілю для CV фармацевта

Наше резюме фармацевта зразок українською містить наступне заповнення особистого профілю:

«Досвідчений фармацевт із шестирічним стажем, працюю на першій лінії. Мій професійний фокус включає проведення порівняльного аналізу для визначення наявності аналогів та вивчення нових препаратів. Також надаю консультації з лікувальної косметики та медикаментів. На попередньому місці роботи впровадила програму забезпечення якості в аптеці, що забезпечує відповідність стандартам HIPAA.»

У цьому описі зроблено акцент на досягненнях на попередньому місці роботи – при цьому це не розмита інформація, а чітко вказаний факт. Якщо до цього ви ще не працювали фармацевтом і влаштовуєтесь вперше, то в особистому профілі варто прописати, які зміни ви б хотіли внести в дану професію.

Як вказати навички в резюме фармацевта

У резюме фармацевта важливо виділити навички, які демонструють вашу професійну підготовку та здатність ефективно працювати в аптечному середовищі. Ось деякі ключові навички, які можна включити до резюме:

 • Знання ліків. Знання найменувань ліків та їх впливу на організм, здатність консультувати клієнтів з щодо застосування ліків та можливих побічних ефектів.
 • Фармацевтична освіта. Володіння базовими фармацевтичними знаннями і принципами, вміння застосовувати їх на практиці.
 • Обслуговування клієнтів. Досвід роботи з клієнтами та вміння забезпечувати високий рівень сервісу, комунікативні навички для ефективної взаємодії з пацієнтами та колегами.
 • Знання законодавства. Розуміння фармацевтичного законодавства і нормативів, здатність дотримуватися правил та стандартів у сфері продажу ліків.
 • Управління інвентарем. Навички обліку та управління аптечним інвентарем, досвід ведення документації та контролю термінів придатності ліків.
 • Технічні навички. Робота з аптечними програмами та системами, вміння працювати з технічним обладнанням, таким як автоматизовані лічильники ліків.
 • Точність та увага до деталей. Висока точність при видачі ліків та підготовці рецептів, уважність для уникнення помилок у відборі препаратів.
 • Дотримання конфіденційності. Вміння забезпечувати конфіденційність медичної інформації та особистих даних пацієнтів.
 • Вміння працювати в команді. Ефективна колективна робота з іншими фармацевтами та медичним персоналом.

Як вказати досвід роботи в резюме фармацевта

Більшість кандидатів роблять основну помилку при описі розділу "Досвід роботи" – вони викладають свій досвід і обов'язки таким чином, що вони підходять для всіх вакансій. Саме через це рекрутери відразу виключають таких кандидатів на етапі розгляду резюме.

Порада: перед тим, як складати розділ "Досвід роботи", вивчіть мету роботи в організації. Уявіть хоча б теоретично, в чому полягає конкретна робота, і на підставі отриманої інформації підкресліть свої обов'язки та завдання на попередніх місцях роботи.

Правила написання розділу "Досвід роботи":

 1. Починайте перелік місць роботи з останнього і закінчуйте першим.
 2. Виключайте інформацію про ті роботи, які не стосуються тієї спеціальності, на яку ви претендуєте.
 3. Детально описуйте виконані обов'язки (6-8 ключових функцій).
 4. Зазначте ваші досягнення на попередніх місцях роботи, такі як впровадження та здійснення проектів.

Ось кілька прикладів для включення в розділ "Досвід роботи" фармацевта:

 • Найменування посади та назва аптеки: Фармацевт, Аптека "Здоров'я"
 • Дата роботи: Липень 2018 – сьогодні

Опис обов'язків:

 • Виконання фармацевтичних консультацій та надання інформації пацієнтам щодо призначень та взаємодії препаратів.
 • Контроль за складом ліків та забезпеченням їхньої належної експозиції.
 • Участь в організації тематичних заходів та просвітницьких кампаній щодо правильного використання лікарських препаратів.

Досягнення:

 • Впровадження системи ведення ефективного обліку препаратів, що призвело до зменшення витрат на 15%.
 • Отримання сертифіката за успішне проходження курсу підвищення кваліфікації "Новітні тенденції у фармації".

Приклади розв'язання проблем:

 • Ефективно управляв ситуаціями невизначеності, розглядаючи питання та надаючи рекомендації пацієнтам.
 • Вирішення конфліктів у питаннях наявності препаратів та забезпеченням адекватної альтернативи.

Спеціальні навички:

 • Високий рівень знань про фармацевтичні стандарти та процедури.
 • Вдалі вміння вести облік та контролювати терміни придатності лікарських засобів.

Як вказати освіту в резюме фармацевта

Заповнення розділу "Освіта" у резюме фармацевта важливо виконати структуровано та зазначити всі відомості, які можуть бути корисними для потенційного роботодавця. Ось деякі кроки та рекомендації для правильного заповнення:

 1. Назва освітнього закладу. Зазначте повну назву установи, де ви здобули свою освіту. Наприклад, "Медичний університет ім. Івана Івановича", "Фармацевтичний факультет Національного університету". Також вкажіть місто навчання, щоб не виникало помилок.
 2. Спеціальність або напрямок. Вкажіть вашу спеціальність або напрямок підготовки, наприклад, "Фармація", "Клінічна фармакологія" тощо.
 3. Рік закінчення. Вказуйте рік отримання освіти або рік закінчення навчання.
 4. Академічні відзнаки, дипломи. Якщо у вас є академічні відзнаки, дипломи з відзнакою або інші заслуги, вказуйте їх у цьому розділі.
 5. Додаткова освіта або навчання. Якщо ви проходили додаткові курси, тренінги або отримували сертифікати, пов'язані зі сферою фармації, вони також можуть бути вказані у цьому розділі.
 6. Робоча практика або стаж. Якщо під час освіти ви мали можливість отримати практичний досвід або стажуватися в аптеці чи лікарні, зазначте це в окремому розділі або додайте до розділу "Досвід роботи".

Створіть своє резюме

Ліцензії та сертифікації

У резюме фармацевта важливо включити розділ, присвячений ліцензіям та сертифікатам. Це дозволяє вам підкреслити свою кваліфікацію і відповідність вимогам для виконання обов'язків у сфері фармації. Ось приклад того, як можна включити цю інформацію в резюме:

1. Ліцензія фармацевта (назва країни/регіону)

Номер ліцензії: XXXXXXX

Чинний до: MM/ГГГГ

2. Сертифікований фармацевт (назва сертифікації)

Виданий: MM/ГГГГ

Видавець: Назва організації/асоціації

У цьому розділі важливо надати конкретну інформацію про ваші ліцензії та сертифікати, включаючи номери та дати їхньої видачі. Якщо у вас є багато документів, ви можете виокремити їх відповідно до тематики або рівня складності. Забезпечте, щоб ця інформація була легко зрозумілою та актуалізованою.

Професійні членства або асоціації

Професійні членства або асоціації грають важливу роль в резюме фармацевта, оскільки вони свідчать про активність та зацікавленість у сфері фармації. Додавання цієї інформації може підкреслити вашу спрямованість на професійний розвиток та участь у галузевих ініціативах. Як приклад, можна прописати наступні дані:

Професійні членства:

 • Активний учасник Асоціації Фармацевтів України (AFU). Участь у регулярних конференціях та семінарах для оновлення знань професії та взаємодії з колегами.
 • Член Американської Асоціації Госпітальних Фармацевтів (ASHP). Досвід у впровадженні новітніх стандартів безпеки та ефективності у госпітальних аптеках.
 • Активний учасник Європейської Фармацевтичної Асоціації (EPhA). Участь у форумах та робочих групах з питань інновацій та розвитку фармацевтичної індустрії.

Ці професійні членства свідчать про мою зосередженість на постійному професійному розвитку та готовність брати участь у галузевих ініціативах для покращення якості фармацевтичної практики.

У кінці важливо підкреслити, що правильно складене резюме є ключовим елементом успішної кар'єри фармацевта. Не забувайте виділяти свої навички, досвід та досягнення, які найбільше відповідають вимогам конкретної вакансії. Звертайте увагу на важливість адаптації резюме під кожне робоче місце, підкреслюючи свою експертність та вміння у сфері фармації. Пам'ятайте, що вміло складене резюме відкриває двері до можливостей у цікавому і важливому для вас професійному світі.

Поширені запитання

1.Як написати резюме для фармацевта без досвіду роботи?

Почніть з освіти: вкажіть вашу освітню програму та академічні досягнення, відзначте курси та тренінги якщо ви проходили додаткові навчальні заходи, пов'язані з фармацією. Також буде плюсом відображення вашого інтересу до фармацевтичної сфери та бажання розвиватися у ній.

2.Який найкращий формат резюме для фармацевта ?

Найкращий формат резюме для фармацевта – це об'єктивний, хронологічний формат, який включає розділи про освіту, навички та додаткові курси, а також вказує на академічні та професійні досягнення.

3.Чи потрібно включати особисту інформацію, таку як місце проживання, у резюме фармацевта?

Особисту інформацію, таку як місце проживання, в резюме фармацевта не обов'язково включати, за винятком контактних даних та, можливо, локалізації, якщо вона є важливою для вакансії.

4.Чи варто включати в резюме фармацевта нерелевантний досвід роботи?

Нерелевантний досвід роботи краще не включати в резюме фармацевта, фокусуючись на відомостях, що підкреслюють відповідність фармацевтичній сфері.

5.Які ключові навички важливі для включення у резюме фармацевта?

Ключові навички для резюме фармацевта включають знання лікарських препаратів, вміння працювати з рецептами, високий рівень відповідальності та вміння спілкуватися з клієнтами.

6.Які помилки слід уникати при написанні резюме фармацевта?

При написанні резюме фармацевта слід уникати загальних формулювань, невірностей у зазначенні даних, відсутності конкретних досягнень і надмірної довжини, спрямовуючи увагу на ключові аспекти, що відповідають конкретній вакансії.

Створіть своє резюме

Схожі статті

Понад 112.872 користувачів вже зробили своє резюме

За допомогою CV maker Ви можете швидко і легко створити помітне та професійне резюме за 15 хвилин.

Створіть своє резюме

У Вас буде на 65% більше шансів отримати роботу